Shopping Cart 0 items - грн. 0.00 0

Подарункове пакування

Під час покупок в інтернет-магазинах ми очікуємо не тільки якісні товари, але і звертаємо увагу на деталі. Саме упакування не тільки додає відчуття стилю, вишуканості та елегантності, а й стає справжнім подарунком для вас чи ваших близьких. А рожеві та чорні відтінки, оздоблені логотипом, підкреслять ніжність вашого вибору.

Гарне упакування викликає позитивні емоції та задоволення від отримання замовлення.

УПАКУВАННЯ

MYLingerie Secrets доставить ваше замовлення в такій чудовій упаковці, адже ми дуже хочемо, щоб ви отримали тільки гарні емоції.

MYLingerie Secrets пам’ятає, що зі смаком упакована річ справляє позитивне враження та робить подарунок завершеним. Це наш показник особливого ставлення, свого роду комплімент — те, що запам’ятовується сильніше, ніж сам подарунок.

ПОДАРУНКИ

Зі смаком упакована річ справляє позитивне враження та робить подарунок завершеним. Очевидно, що людині важливо враження, яке вона справить, а точніше — важливі емоції того, кому подарунок призначений. Це показник особливого ставлення, свого роду комплімент — те, що запам’ятовується сильніше, ніж сам подарунок.

Ми не можемо чекати подарунків від життя, робити їх — наше завдання.

– автор невідомий

ЧОМУ ЦЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ

  • Збалансованість обгортки й наповнення. Можна, звичайно, пограти на контрастах та піднести дрібний сувенір у дорогий коробці, щоб здивувати. Але подібний прийом не завжди доречний. Приклади балансу: приємна дрібниця в яскравій обгортці або дорога річ в якісній, лаконічний упаковці.
  • Неочевидність того, що всередині. Це не завжди можна досягти, але хороша упаковка в ідеалі довше зберігає ефект сюрпризу та не відразу дає зрозуміти, що всередині.
  • Збереження цілісності подарунка. Гарна упаковка не дає подарунку пошкодитися, забруднитися і т.д. Момент найбільш важливий, якщо дарують тендітну або делікатну річ.
  • Гарний смак. Стильна, можливо, мінімалістична, з якісних матеріалів, однотонна або в правильно підібраних відтінках — вдала та упаковка, яку хочеться розгледіти перед тим, як відкрити подарунок. Але головне не переборщити і не вибрати таку, що перевершить те, що всередині.
  • Також добре, коли упаковку можна здати на переробку після використання.
Найкрутіше в упаковці — те, що вона довше зберігає ефект сюрпризу, ще трохи подовжує інтригу й приємне очікування. Зверни увагу, як по-різному кожен розпаковує заповітні згортки та коробочки: хтось швидко і нетерпляче, хтось повільно й акуратно. Упаковка пробуджує внутрішню дитину в багатьох дорослих, дарує усмішку та позитивні емоції.